backup
backup day
commvault
cyberbezpieczeństwo
cybersecurity
event
itpunkt
kopia zapasowa
kopie zapasowe
wydarzenie
28 listopada 2022
Time 2 minut czytania

Backup & Security Day z ITPunkt. Skarbiec wiedzy o bezpieczeństwie danych


25 listopada odbyło się wydarzenie online „Backup Security Day z ITPunkt” w ramach projektów All of Backup i All of Security. Eksperci firm ITPunkt, Exclusive Networks Poland oraz Commvault podzielili się z uczestnikami wiedzą w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, ochrony i backupu danych. 

W ramach paneli merytorycznych nasi eksperci opowiedzieli o usługach, jakie w obszarze ochrony i bezpieczeństwa danych świadczy firma ITPunkt. Przedstawili również sposób integracji infrastruktury lokalnej z chmurową oraz ze zdalnymi lokalizacjami w ramach rozwiązań Fortinet. Uczestnicy wysłuchali wykładu o zabezpieczaniu udostępnianych aplikacji oraz o dostępie do danych z wykorzystaniem wieloskładnikowego uwierzytelniania. Dodatkowo przedstawiciel firmy Commvault przedstawił, jak skutecznie poprawiać bezpieczeństwo danych w firmach.

Główne korzyści z udziału w Backup Security Day z ITPunkt:

  • Gwarancja dużej dawki wiedzy i merytorycznych dyskusji w obszarach szeroko rozumianego bezpieczeństwa sieciowego, ochrony i backupu danych,
  • Znalezienie sposobu na zapewnienie optymalnego poziomu bezpieczeństwa swoich zasobów,
  • Pozyskanie wiedzy, jak wykryć i wyeliminować zagrożenia na ich wczesnym etapie,
  • Pozyskanie informacji o bezpiecznej relokacji kopii zapasowych,
  • Dowiedzenie się, jak skutecznie poprawić bezpieczeństwo danych w swojej firmie.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, już od kilku lat mamy w ofercie usługę Backup as a Service. Jednym z jej elementów jest ITPunkt Black-Box, który instalowany jest w środowisku klienta i całkowicie zdejmuje z niego odpowiedzialność za wykonywanie backupu – tę przejmujemy my. Gdy zachodzi konieczność odtworzenia danych, dzięki zastosowanej technice, możemy zrobić to w sposób szybki i bezproblemowy. W sytuacjach awaryjnych istnieje również możliwość odtworzenia zasobów z lokalizacji zdalnej, z wykorzystaniem bezpiecznego i szyfrowanego połączenia VPN.”– Marcin Rudziński, Dyrektor sprzedaży w ITPunkt w wywiadzie #HowToBackup.

Prelegenci Backup Security Day:

  • Marcin Rudziński, Sales Director z ITPunkt,
  • Jakub Kłoda, IT Infrastructure Team Lead z ITPunkt,
  • Jerzy Janowski, Senior Systems Engineer z Commvault,
  • Maciej Leszczak, Systems Engineer z Exclusive Networks Poland.

Partnerzy Backup Security Day: