branża it
dell
dell technologies
dell technologies forum 2019
event
wydarzenie
25 września 2019
Time 1 minut czytania

Zapraszamy na Dell Technologies Forum 2019!


Zapraszamy na Dell Technologies Forum 2019 już 10 października w Warszawie, gdzie poznasz najnowsze trendy i strategie dla cyfrowej transformacji biznesu.

IT Punkt ma status Partnera Premium Plus tego wydarzenia – dołącz do nas i zarejestruj się na: 

https://www.delltechnologies.com/pl-pl/events/forum2019/Warsaw/index.htm

Tegoroczne Dell Technologies Forum w Warszawie otworzy Aongus Hegarty, President, EMEA, Dell Technologies. Będzie mówił o tym, jak ewoluują technologie, i które z nich najmocniej wpłyną na nasze życie, pracę oraz ekonomię w ciągu najbliższych dziesięciu lat.

Na głównej scenie wystąpią także:
Natalia Hatalska, analityczka trendów, założycielka i CEO infuture hatalska foresight institute
Natalia przedstawi przebieg projektu Future Thinkers, opowie o najważniejszych trendach wpływających na kierunki zmian na świecie oraz o tym, jakie znaczenie ma w tym wszystkim technologia.
Dariusz Piotrowski, Dyrektor Generalny, Dell Technologies Polska
Opowie o tempie wdrażania transformacji cyfrowej w Polsce, wartości biznesowej jaką daje klientom rodzina Dell Technologies oraz o korzyściach płynących z ich zaangażowania w nowatorski projekt Future Thinkers.

Do zobaczenia!

Przeczytaj również

Image
Aktualności
Dell Technolgies Forum 2019 – nagrody

Odwiedź stoisko ITPunkt podczas Dell Technologies Forum 2019 w czwartek, 10 października. Dla pierwszych 100 osób, które wypełnią ankietę ITPunkt, przygotowaliśmy atrakcyjne zestawy gadżetów!

branża it
dell
dell technolgies formum 2019
dell technologies
wydarzenie
03 listopada 2019
Image
Aktualności
Dell Technologies Forum 2019 – dziękujemy za obecność!

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili stoisko ITPunkt podczas konferencji Dell Technologies Forum 10. października! Miło było spotkać się i porozmawiać z naszymi stałymi klientami, ale również poznać już wkrótce nowych, miejmy nadzieję, klientów. Takie spotkania to dla nas za każdym razem prawdziwa przyjemność i okazja do wymiany poglądów w nieco odmiennym niż na co dzień środowisku.

branża it
dell
dell technolgies formum 2019
dell technologies
wydarzenie
03 listopada 2019
Image
Aktualności
Zapraszamy na wydarzenie Women in Technology!

Jak różnorodność w środowisku pracy wpływa na pracę organizacji? Czy gdy jedna płeć zyskuje, druga traci? A może wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze wyniki? Jak zarządzać zmianą – prywatnie i służbowo? Gdzie szukać inspiracji i wsparcia? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz podczas wyjątkowego spotkania Women in Technology organizowanego w ramach konferencji Dell Technologies Forum!

dell
dell technolgies formum 2019
dell technologies
event
women in technology
wydarzenie
03 listopada 2019