branża it
dell
dell technologies
dell technologies forum 2023
event
wydarzenie
28 września 2023
Time 2 minut czytania

Dell Technologies Forum 2023. Emocje jeszcze nie opadły!


26 września w hali EXPO XXI w Warszawie odbyła się kolejna edycja Dell Technologies Forum – największego wydarzenia branży IT! Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Delegacja z Warszawy, Krakowa i Katowic godnie reprezentowała ITPunkt!

Dell Technologies Forum to najważniejsze wydarzenie w branży technologicznej. To właśnie tu poznasz najnowsze produkty, software’y i inne rozwiązania, a także aktualne trendy z zakresu multicloud, nowoczesnej infrastruktury danych, przyszłości pracy i cyberbezpieczeństwa.

Braliśmy udział w inspirujących prelekcjach i sesjach, odwiedziliśmy wiele stoisk znajdujących się w przestrzeni hali EXPO, a także przeprowadziliśmy ciekawe rozmowy, które – mamy nadzieję – zaowocują nie mniej ciekawymi pomysłami.

Punktem zwrotnym w całym wydarzeniu było dla nas otrzymanie 2 arcyważnych wyróżnień. Podczas gali rozdania nagród otrzymaliśmy statuetki w kategoriach: Top Partner Dell Technologies oraz Excellence in Storage & MultiCloud Sales.

Jak prezentowała się konferencja w liczbach?

Kto reprezentował naszą firmę?

Po odpowiedzi i fotorelację zapraszamy na nasze social media!

Instagram

Linkedin

Facebook

Dziękujemy Dell Technologies za bycie częścią tego inspirującego wydarzenia i za docenienie naszego wkładu we współpracę. Do zobaczenia za rok!

A teraz mała fotorelacja: