branża it
cyberbezpieczeństwo
cybersecurity
event
itpunkt
wydarzenie
25 września 2023
Time 2 minut czytania

Jesteśmy po IT Professional Security Camp 2023!


Weszliśmy w nowy sezon branżowych wydarzeń z prawdziwym przytupem! 21-22 września w hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA pod Krakowem odbyła się 13. edycja IT Professional Security Camp. To spotkanie dla praktyków IT zajmujących się bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej.

Na evencie pojawili się eksperci ITPunkt oraz Dell Technologies – Aureliusz Klimek, Marcin Rudziński, Marek Bartyzel i Mateusz Sawicki. Na naszym stanowisku pokazywaliśmy innowacyjne technologie z oferty Dell Technologies w postaci sprzętu oraz software’u, które na co dzień wspierają pracę informatyków.

Panowie mieli też okazję wysłuchać 13 inspirujących prelekcji od ekspertów z branży. Tematy, jakie wiodły prym na campie, związane były z ochroną systemów i baz danych, wirtualizacją oraz zabezpieczaniem firmowych sieci przed włamaniami. Nie zabrakło także czasu na networking przy wspólnych lunchach, śniadaniu i kolacji!

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie organizatorowi całego wydarzenia – miesięcznikowi „IT Professional”. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać specjalistów o podobnych kompetencjach, jak nasza delegacja. Wymiana doświadczeń i spostrzeżeń na tematy związane z szeroko pojętym cyberbezpieczeństem to zawsze bezcenne doświadczenie.

Do zobaczenia za rok!

Przeczytaj również

Image
Aktualności
ITPunkt partnerem specjalnym na wydarzeniu IT Professional Security Camp

W dniach 22-23 września w miejscowości Dosłońce w okolicach Krakowa odbyła się dwunasta edycja IT Professional Security Camp, którego partnerem specjalnym był ITPunkt. Wraz z Dell Technologies na naszym stoisku zaprezentowaliśmy uczestnikom wydarzenia nowoczesne sprzęty IT, w tym najnowsze modele: notebooków Latitude oraz komputerów All-in-one Optiplex, a także najnowszą wersję serwera PowerEdge R650.

branża it
dell
dell technologies
event
it professional security camp
itpunkt
wydarzenie
30 września 2022
Image
Aktualności
Ogólnopolski Konwent Informatyków 2023 przeszedł do historii! [relacja]

Za nami tegoroczny Ogólnopolski Konwent Informatyków. Wydarzenie odbyło się 22 i 23 maja w hotelu Magellan Business&Spa w Bronisławowie nad Zalewem Sulejowskim. Naszą firmę reprezentowała mocna delegacja: Aureliusz Klimek i Tomasz Kosatka. Jak zwykle mogliśmy liczyć na mnóstwo inspirujących prelekcji i networkingu.

branża
event
it
konwent
ogólnopolski konwent informatyków
25 maja 2023
Image
Aktualności
Kolejne edycje spotkania szkoleniowego ITPunkt SkyTech Day

W dniach 11-12 maja oraz 12-13 maja 2022 odbyły się kolejne edycje spotkania szkoleniowego ITPunkt SkyTech Day. Wydarzenia organizowane były z myślą o wyzwaniach dotyczących zachowania bezpieczeństwa systemów informatycznych, z którymi mierzą się nasi Klienci.

branża it
event
itpunkt
itpunkt skytech day
skytech
skytech day
wydarzenie
03 sierpnia 2022