Outsourcing IT
I wszystko działa!

ITPunkt ze statusem Partnera Dell EMC na poziomie Titanium

27 kwietnia 2017
ITPunkt ze statusem Partnera Dell EMC na poziomie Titanium

Firma Dell EMC wdrożyła nowy, zintegrowany program partnerski – Dell Partner Program, w którym osiągnęliśmy – jako pierwsi w Polsce z największą liczbą kompetencji – najwyższy, dostępny w Polsce poziom Dell EMC Titanium.

Program partnerski obejmuje trzy poziomy – Gold, Platinum i Titanium. Ostatni dostępny jest tylko dla nielicznego grona partnerów. Otrzymane wyróżnienie wiąże się z mocą korzyści, które mają odczuć również nasi Klienci. Partnerstwo Dell EMC na poziomie Titanium oznacza m.in.:

  • dostęp do indywidualnych, atrakcyjnych rabatów na produkty DELL;
  • potwierdzenie posiadania specjalistycznych kompetencji z zakresu wdrażania i serwisowania rozwiązań Dell EMC;
  • szereg dodatkowych korzyści, o których z przyjemnością opowiemy Ci podczas spotkania.

Będąc w programie Dell Premier możemy dla naszych klientów przygotować najlepszej jakości produkty w lepszych cenach i konfiguracjach. Posiadając Dell Partner Direct Premier mamy pewność, że taka firma jest ekspertem w dziedzinie technologii i informatyki. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomaga zrozumieć i rozwiązać problemy Twojej firmy, przez co może ona osiągnąć jeszcze większe sukcesy.    

Znajdź partnerów Dell EMC w Polsce i sprawdź ich poziom partnerstwa »

O Dell EMC

Dell EMC jest częścią Dell Technologies. Swoje rozwiązania dostarcza do ponad 180 krajów świata. Czerpiąc z innowacyjnych technologii, umożliwia modernizację, automatyzację i transformację centrów danych, zapewniając firmom niezawodną podstawę do transformacji infrastruktury IT. Partnerzy firmy Dell EMC to eksperci w dziedzinie wdrażanych technologii, którzy aktywnie wspierają swoich Klientów w zrozumieniu i rozwiązywaniu problemów.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz m.in. outsourcing usług IT, czy rozwiązania Microsoft.


Zobacz pozostałe aktualności