dell
dell technologies
dell technologies forum 2019
film
jacek tomczak
04 grudnia 2019
Time 1 minut czytania

Wypowiedź Jacka Tomczaka na Dell Technologies Forum (VIDEO)


W jakim kierunku będzie zmierzał rynek IT? Jakie rozwiązania Dell Technologies będą odgrywały szczególnie ważną rolę w procesie transformacji? Jak będzie wyglądała łączność jutra?

Na te pytania odpowiedział podczas Dell Technologies Forum Jacek Tomczak, wiceprezes zarządu ITPunkt. Zobacz video poniżej!

Przeczytaj również

Image
Aktualności
Zapraszamy na wydarzenie Women in Technology!

Jak różnorodność w środowisku pracy wpływa na pracę organizacji? Czy gdy jedna płeć zyskuje, druga traci? A może wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze wyniki? Jak zarządzać zmianą – prywatnie i służbowo? Gdzie szukać inspiracji i wsparcia? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz podczas wyjątkowego spotkania Women in Technology organizowanego w ramach konferencji Dell Technologies Forum!

dell
dell technolgies formum 2019
dell technologies
event
women in technology
wydarzenie
03 listopada 2019
Image
Aktualności
Zapraszamy na Dell Technologies Forum 2018!

Już 11 września w Warszawie uczestnicy Dell Technologies Forum będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z ikoną światowego biznesu. Głównym prelegentem tego wyjątkowego wydarzenia będzie Michael Dell, Prezes i Dyrektor Generalny Dell Technologies!

branża it
dell
dell technologies
dell technologies forum 2018
event
wydarzenie
24 sierpnia 2018
Image
Aktualności
ITPunkt Gold sponsorem największego wydarzenia IT – Dell Technologies Forum

30 listopada 2022 roku odbyła się konferencja Dell Technologies Forum, której sponsorem Gold był ITPunkt. Było to wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie – po raz pierwszy od trzech lat w formule „na żywo”. W spotkaniu wzięło udział 1 800 uczestników, którzy mieli możliwość wysłuchania 54 sesji merytorycznych, w tym dwóch prowadzonych przez CEO ITPunkt, Łukasza Szulika.

branża it
dell
dell technologies
dell technologies forum 2022
dtf
dtf 2022
itpunkt
wydarzenie
02 grudnia 2022