dell
dell sc
dell technologies
macierz
macierze
02 lutego 2020
Time 2 minut czytania

Poznaj macierze Dell z serii SC!


Czy można znacząco zmienić wydajność swojej macierzy dyskowych, nie ponosząc żadnych kosztów? Z macierzami Dell z serii SC to możliwe!

Ostatnie lata w obszarze pamięci masowych to swego rodzaju wyścig zbrojeń. Potrzebujemy większych wydajności (IOPS) i coraz niższych czasów odpowiedzi (Latency) w naszych macierzach, aby lawinowo rosnąca ilość danych była w ogóle do opanowania. Co robią klienci, aby nadążyć za tym nieustającym wyścigiem, najczęściej kupują nowe urządzenia, szybsze, bardziej wydajne. Kupują – czyli trzeba wydać znowu jakąś część budżetu.

SCOS 7.4 – aktualizacja macierzy SC

I tutaj naprzeciw potrzebom, pojawia się innowacyjne podejście Dell Technologies, naszą zasadą jest, aby nigdy nie spoczywać na laurach i nie opierać się na wcześniejszych wynikach, nawet wtedy, gdy dostarczone rozwiązania doskonale spełniają swoje aktualne zadania.
Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie SCOS 7.4, najnowszej aktualizacji oprogramowania dla macierzy serii SC, godnego następcy uznanej w ubiegłym roku wersji 7.3.
W ostatnich 12 miesiącach jest to już druga odsłona, nowego oprogramowanie do macierzy serii SC, która znacząco zmienia nie tylko dostępne funkcjonalności, ale przede wszystkim w istotny sposób podnosi podstawowy parametr macierzy dyskowych: wydajność.
• Średni wzrost wydajności IOPS o 80% a dla modelu SC7020 o 110%.
• 43% więcej transakcji dla SQL i 31% wzrost wydajności dla VDI.
• Integracja z: Microsoft Windows Server 2019, vSphere i6.7, Veeam snapshots.