itpunkt active team
mat 2024
middle age trip 2024
pomagamy
wydarzenie
03 czerwca 2024
Time 1 minut czytania

Middle Age Trip 2024 już za nami!


Ach, co to była za wyprawa! Nasi rowerzyści w składzie: Łukasz Szulik, Dariusz Szulik, Jacek Tomczak, Tomasz Mrowiec, Jacek Węgrzyk, Jakub Trojanowski, Mateusz Klimczok, Tomasz Młyńczak oraz Rafał Kurda przejechali finalnie 973 km z Katowic do Hamburga, by zebrać środki na leczenie Ignacego i Romualda!

Zapytaliśmy chłopaków o ich wspomnienia z rajdu:

jazda w deszczu i wszędobylskie błoto, tunel pod Łabą, mycie rowerów myjką na stacji, tylko 3 wymiany dętek na trasie 8 rowerów oraz przeprawa promowa na rzece, która kiedyś stanowiła granicę między NRD/RFN. A to wszystko w pozytywnych emocjach i nastawieniu na sukces!

Właśnie takie sytuacje świadczą o prawdziwej przygodzie. A ta przygoda ma jeszcze lepszy smak, gdy stoi za nią wzniosły cel. Wciąż zbieramy na leczenie Ignacego i Romualda – zapraszamy do dołączenia do zbiórki pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/zt559x.

Ponadto jeszcze raz dziękujemy portalowi wkatowicach.eu za objęcie wydarzenia patronatem medialnym oraz wszystkim osobom😊 Tutaj przeczytacie artykuł na nasz temat: https://www.wkatowicach.eu/informacje/w-katowicach/Charytatywna-wyprawa-druzyny-ITPunkt-z-Katowic-do-Hamburga-wyruszala-888-km-dla-Ignacego-i-Romualda-Zdjecia/idn:6497

A teraz zapraszamy na fotorelację z wydarzenia!