dell
dell technologies
notebook
sprzęt
18 listopada 2019
Time 2 minut czytania

Notebook Dell XPS 13 7390 2in1 – ucieleśniona perfekcja dla biznesu


Najmniejszy na świecie 13-calowy notebook „2 w 1” z oszałamiającym wyświetlaczem HDR, procesorami Intel® dziesiątej generacji i aż 2,5-krotnie wyższą wydajnością pracy od poprzedniego modelu 9365. Komputer zachwyca ultra cienką obudową wykonaną z najwyższej jakości aluminium i włókna węglowego.

Co wyróżnia XPS 13 2in1?

Żywe, zachwycające barwy: dzięki gamutowi wynoszącemu 90% przestrzeni barw DCI P3 kolory wyświetlane na ekranie są nasycone, a współczynnik kontrastu 1500:1 doskonale oddaje zarówno najjaśniejsze, jak i najciemniejsze obrazy.
Certyfikat Dolby Vision™: w pełni możemy cieszyć się znakomitym zakresem jasności obrazów HDR. Jasne materiały są nawet 40-krotnie jaśniejsze, a czernie nawet 10-krotnie ciemniejsze*.
Technologia Dell Eyesafe® zapewnia skuteczniejszą ochronę przed niebieskim światłem przy jednoczesnym zachowaniu wyrazistych i spójnie odwzorowanych kolorów.
Bezramkowy ekran InfinityEdge o proporcjach 16:10 zapewnia dużo miejsca do pracy przy małych rozmiarach obudowy. Proporcje 16:10 umożliwiają łatwą edycje dokumentów tekstowych czy też wygodną pracę w arkuszach kalkulacyjnych.
Możliwość pracy z aktywnym rysikiem Dell Premium o bardzo wysokiej czułości nacisku (4096 poziomów), funkcją cieniowania i małymi opóźnieniami, które gwarantują odczucie naturalnego pisania i rysowania.
Łatwa i bezpieczna autoryzacja dzięki wbudowanemu w przycisk włączania komputera czytnikowi linii papilarnych, oraz zaawansowanej kamerze wspierającej funkcję Windows Hello.
Niesamowita wytrzymałość: obudowa XPS 13 „2 w 1” jest wycinana z jednego bloku aluminium, co zapewnia jej znacznie większą wytrzymałość w porównaniu do obudów komputerów składających się z wielu elementów. Ekran został zabezpieczony szkłem Corning® Gorilla® Glass 5 o 4-krotnie wyższej odporności na uszkodzenia w porównaniu z podobnymi odmianami szkła.

Podsumowanie

XPS 13 7390 2in1 to połączenie nowoczesnej, wyjątkowo lekkiej obudowy, z najwyższej klasy wydajnością i innowacyjnością. Komputer dla klientów biznesowych jest dostarczany wraz z systemem operacyjnym Windows Pro, szeroką ofertą usług serwisowych i konfiguracyjnych, jak i paletą dopasowanych akcesoriów.

Link do video: https://www.dell.com/…/pl/pldhst1/videos/xps-13-2in1-design…