bigfix
event
hcl software
itpunkt
wydarzenie
25 września 2022
Time 2 minut czytania

ITPunkt i HCL Software przedstawiają na stadionach rozwiązanie BigFix


ITPunkt wraz ze swoim autoryzowanym partnerem biznesowym HCL Software zorganizowali dwa wydarzenia poświęcone platformie BigFix. Wydarzenia odbyły się kolejno 19 września na stadionie PGE Narodowym w Warszawie oraz 22 września br. na Stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku.

Czym jest BigFix? Czy można zarządzać całym środowiskiem w przedsiębiorstwie za pomocą pojedynczej konsoli? Jak zautomatyzować zarządzanie bezpieczeństwem w swojej firmie i tym samym podnieść efektywność pracy administratora IT/ analityka bezpieczeństwa? Na czym polega unikalna architektura BigFix?

Na te oraz inne pytania odpowiadali eksperci mający doświadczenie w wielu wdrożeniach BigFix u klientów o indywidualnych potrzebach.

Korzyści z udziału w konferencji BigFix:

W trakcie obydwu wydarzeń odbyła się konferencja, na której nasi klienci poszerzyli wiedzę oraz podjęli dyskusję na temat różnorodnej funkcjonalności platformy BigFix oraz dostosowaniu jej do potrzeb swoich firm. Uczestnicy wydarzenia mogli również zapoznać się z raportami oraz audytami oprogramowania BigFix.

„Zaryzykuję stwierdzenie, że BigFix jest jednym z niewielu narzędzi, które firma naprawdę potrzebuje. BigFix od przeszło 25 lat rozwija platformę automatyzującą dowolną czynność w systemach IT. Najlepiej opisał to jeden z naszych klientów w recenzji dla Gartner Peer Reviews: »Bigfix does exactly what you ask it to« (z ang. »Bigfix robi dokładnie to, o co go poprosisz«)” – wyjaśniał Marcin Spychała, prelegent BigFix Technical Advisor CEE w HCL Software.

Prelegenci BigFix:

W obydwu wydarzeniach prelegentami byli specjaliści w swojej dziedzinie: 

  • Jan Ćwiertniewski – Sales Team Leader w ITPunkt Sp. z.o.o,
  • Marcin Spychała – BigFix Technical Advisor CEE w HCL Software,
  • Vladimir Sredau – Sales Leader for BigFix in CEE w HCL Software.

Partnerzy konferencji BigFix:

Przeczytaj również

Image
Aktualności
Chmura hybrydowa wypiera chmurę publiczną i prywatną. Za nami konferencja o możliwościach Azure Stack HCI na Stadionie Narodowym w Warszawie!

17 marca br. na Stadionie PGE Narodowym odbyło się wydarzenie organizowane przez ITPunkt, Intel, Dell Technologies i Microsoft. Cztery technologiczne giganty połączyły siły, by porozmawiać o możliwościach innowacyjnego rozwiązania Azure Stack HCI.

azure stack hci
dell technologies
event
intel
itpunkt
microsoft
wydarzenie
20 marca 2023
Image
Aktualności
Backup Day nie tylko w marcu. Minirelacja z wydarzenia ITPunkt x Exclusive Networks Poland x All Of Backup!

Kopie zapasowe i Stadion Narodowy? Brzmi jak świetne połączenie! 13 czerwca, wspólnie z naszymi Partnerami – firmami Exclusive Networks Poland oraz All Of Backup, zorganizowaliśmy wydarzenie „Backup Day”, które jest częścią większego projektu „All of Backup”.

backup
backup day
kopie zapasowe
stadion pge narodowy
systemy backupowe
warszawa
wydarzenie
14 czerwca 2023
Image
Aktualności
Nowe możliwości VxRail. Relacja z wydarzenia „VMware Roundtable” by ITPunkt x Dell Technologies x VMware

Pandemia na wiele miesięcy zamknęła nas w domach, a wówczas jedynym rozwiązaniem networkingowym i szkoleniowym były spotkania w formie online. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się twarzą w twarz z naszymi partnerami i klientami w ramach współorganizowanego wydarzenia „VMware Roundtable”.

dell technologies
itpunkt
relacja
vxrail
wydarzenie
25 kwietnia 2023