AI
bankowość
cyberbezpieczeństwo
cybersecurity
finanse
wydarzenie
08 maja 2024
Time 2 minut czytania

Relacja prosto z pociągu. Jak było na Forum Bezpieczeństwa Banków 2024?


Mieliśmy dziś okazję wziąć udział w Forum Bezpieczeństwa Banków 2024. Wydarzenie odbyło się w hotelu Novotel Centrum w Warszawie. Jak było? Wyciągamy laptopa, rozsuwamy stolik w Intercity i już Wam opowiadamy!

Jak mówi sam organizator, miesięcznik finansowy BANK, Forum Bezpieczeństwa Banków w swoich założeniach jest odpowiedzią Związku Banków Polskich oraz Wydawcy „Miesięcznika Finansowego BANK” na zapotrzebowanie środowiska bankowego na organizację wydarzenia pokazującego interdyscyplinarny charakter zagrożeń występujących w instytucjach finansowych. […] Wśród naszych prelegentów znajdą się praktycy, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Wydarzenie było podzielone na 3 sesje tematyczne:

  1. Szanse i ryzyka związane z rozwojem wybranych rozwiązań AI.
  2. Cyberbezpieczeństwo – jakie zagrożenia niesie sztuczna inteligencja?
  3. Jak uchronić się przed fraudami w zgodności z regulacjami?

Wśród rady programowej znaleźli się m.in. Paweł Minkina, redaktor naczelny miesięcznika BANK oraz członkowie zarządu największych banków w Polsce.

Dla nas było to bardzo inspirujące doświadczenie – poznaliśmy jeszcze lepiej sektor finansowy, nawiązaliśmy ważne relacje oraz… pokazaliśmy się na nowym stoisku! Jak Wam się podoba?

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia, bo zdjęcia mówią więcej niż słowa 😉 A już teraz zapraszamy do rejestracji na następne wydarzenie z tego cyklu, na którym również się pojawimy: https://konferencje.bank.pl/konferencje/forum-technologii-bankowosci-spoldzielczej-2024/ .