dell
dell latitude
dell latitude 9000
dell technologies
sprzęt
21 marca 2020
Time 2 minut czytania

Zupełnie nowa seria Latitude 9000


Najwyższej klasy laptopy z serii Dell Latitude 9000. Idealne dla osób spędzających dużo czasu w podróży. Nowy model Latitude 9510 zapewnia użytkownikom biznesowym dokładnie to, czego szukają: bardzo długi czas pracy bez ładowania (nawet ponad 30 godzin), gotowość do działania w technologii 5G, znakomite funkcje audio oraz inteligentne rozwiązania zwiększające produktywność.

Laptopy z serii Dell Latitude 9000

Latitude 9510 to najmniejszy i najlżejszy na świecie komercyjny 15-calowy komputer PC. Choć został wyposażony w ekran o przekątnej długości 15 cali, ma wymiary typowe dla większości laptopów 14-calowych. Ważący niespełna 1,5 kg komputer z łatwością zmieści się nawet w niewielkiej torbie.

Łatwo więc zabrać go ze sobą i używać w podróży, zwłaszcza że nie trzeba obciążać się dodatkowo ładowarką, adapterami czy głośnikami potrzebnymi podczas pracy.

Większy ekran, najszybsze połączenie Wi-Fi 6 i technologia szerokopasmowej łączności 5G umożliwiają efektywną pracę z każdego miejsca na świecie. Anteny 5G są wbudowane w głośniki, dzięki czemu nie wpływają na rozmiar i wygląd wyświetlacza InfinityEdge. Wentylator z łopatkami z włókna węglowego oraz podwójne przewody odprowadzające ciepło zapewniają sprawne usuwanie ciepła sprawiając, że urządzenie nie nagrzewa się.

Latitude 9510 ma certyfikat Project Athena. Jest wyposażony w procesory Intel® Core™ i7 nawet dziesiątej generacji oraz technologię vPro. Zamknięty w obudowie z frezowanego aluminium ze szlifowanymi krawędziami laptop spełnia oczekiwania profesjonalistów nie tylko pod względem wydajności, ale także wysmakowanego stylu i eleganckiego designu.

Zobacz wideo o Dell Latitude 9510: https://www.youtube.com/watch?v=sULeH5ylb28

Polecamy sprawdzić produkty Dell oraz rozwiązania Microsoft, dostępne w naszej ofercie!