baramundi
event
online
webinar
webinarium
24 marca 2020
Time 1 minut czytania

Zaproszenie na szkolenie online od baramundi


W imieniu naszego partnera, firmy baramundi, serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar o tym, jak łatwo jest zarządzać zdalnie infrastrukturą IT i komputerami w Home Office, czyli zdalnie zautomatyzować zadania administracyjne i zminimalizować czasochłonne prace administracyjne przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości organizacji.

Najbliższe terminy:

25.03.2020 o godz.11:00
30.03.2020 o godz.11:00

Webinarium poprowadzi Sebastian Wąsik.
Link do rejestracji:
https://www.baramundi.com/…/webinarium-home-office-baramun…/

Przeczytaj również

Image
Aktualności
Za nami ITPunkt SkyTech Day 2023!

Zaraz przed weekendem, 19 i 20 października br., odbyła się kolejna edycja naszego cyklicznego wydarzenia – ITPunkt SkyTech Day. Jak zwykle nie zabrakło solidnej dawki informatycznej wiedzy, fajnej, niezobowiązującej atmosfery, a to wszystko, tradycyjnie, w industrialnych wnętrzach pabianickiej Fabryki Wełny.

event
itpunkt
skytech day
wydarzenie
20 października 2023
Image
Aktualności
Do dwóch razy sztuka. Relacja z webinarium „Bezpieczeństwo danych IT (w) PUNKT z Dell Technologies” z 31.03!

O bezpieczeństwie danych nigdy za wiele, prawda? Z tego względu przygotowaliśmy drugą edycję webinarium organizowanego we współpracy z Dell Technologies. Tym razem do grona organizatorów dołączyła firma Microsoft ze swoim rozwiązaniem Microsoft Azure Stack HCI. Zapraszamy na relację z webinarium z 31 marca.

bezpieczeństwo danych
cyberbezpieczeństwo
cybersecurity
dell
webinar
webinarium
03 kwietnia 2023
Image
Aktualności
ITPunkt partnerem webinarium Azure Stack HCI i Azure Arc – relacja z wydarzenia

08.11.22 odbyło się webinarium online pt. „Delivering mission-critical data capabilities in hybrid & multi-cloud with Azure Arc-enabled Data Services” organizowane przez Intel, Dell Technologies i Microsoft w partnerstwie z ITPunkt. Na spotkaniu prezentowane były możliwości przetwarzania i przechowywania danych w chmurze za pomocą rozwiązania Azure Stack HCI i Azure Arc.

azure arc
azure stack
azure stack hci
itpunkt
webinar
webinarium
09 listopada 2022