dell technologies
itpunkt
relacja
vxrail
wydarzenie
25 kwietnia 2023
Time 2 minut czytania

Nowe możliwości VxRail. Relacja z wydarzenia „VMware Roundtable” by ITPunkt x Dell Technologies x VMware


Pandemia na wiele miesięcy zamknęła nas w domach, a wówczas jedynym rozwiązaniem networkingowym i szkoleniowym były spotkania w formie online. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się twarzą w twarz z naszymi partnerami i klientami w ramach współorganizowanego wydarzenia „VMware Roundtable”.

Event miał miejsce 24 kwietnia br. w siedzibie firmy Dell Technologies na ulicy Inflackiej 4a w Warszawie. Spotkanie przebiegało wokół systemu VxRail, pokazania ciekawych możliwości jego wykorzystania oraz zaprezentowania nowych technologii, które świetnie go uzupełniają.

O 10:30 zebraliśmy się na kawie i śniadaniu oraz wstępnym networkingu. Po oficjalnym przywitaniu gości rozpoczęły się prelekcje.

Jako pierwszy wystąpił Maciej Plona (Dell Technologies). Opowiedział zebranym o VxRail – HCI zoptymalizowanym pod kątem środowiska VMware. Po krótkiej przerwie kawowej „na scenie” pojawił się Andrzej Szymczak (Vmware) z prelekcją pt. VMware VCF – Platforma „pod klucz” dla Multicloud i nowoczesnych aplikacji. Następnie Piotr Chruścik z Dell Technologies zaprezentował rozwiązanie Vmware Tanzu, czyli modułową platformę DevSecOps dla aplikacji cloud native. Etap prezentacji zakończył nasz ITPunktowy ekspert Kuba Kłoda z wystąpieniem pt. VMware vSAN jako podstawa szybkiego i bezpiecznego zasobu plikowego oraz najwyższy stopień bezpieczeństwa środowiska.

Networkingu nigdy za wiele, więc dzień zakończyliśmy wspólnym lunchem i wymianą spostrzeżeń po prezentacjach.

Wydarzenie miało charakter kameralny: 12 uczestników i 4 prelegentów. Spotkanie zostało poprowadzone przez Jana Ćwiertniewskiego (ITPunkt) oraz Pawła Berusa (Dell Technologies). Cieszymy się, że mieliśmy okazję podzielić się swoją wiedzą z wyselekcjonowanym gronem partnerów i klientów. Do zobaczenia następnym razem – mamy nadzieję!

Image
Aktualności
27 lutego byliśmy Partnerem Dell Technologies Forum Lite w Łodzi

27 lutego byliśmy Partnerem Dell Technologies Forum Lite w Łodzi.

dell
dell forum lite
dell technologies
event
wydarzenie
20 marca 2020
Image
Aktualności
Chmura hybrydowa wypiera chmurę publiczną i prywatną. Za nami konferencja o możliwościach Azure Stack HCI na Stadionie Narodowym w Warszawie!

17 marca br. na Stadionie PGE Narodowym odbyło się wydarzenie organizowane przez ITPunkt, Intel, Dell Technologies i Microsoft. Cztery technologiczne giganty połączyły siły, by porozmawiać o możliwościach innowacyjnego rozwiązania Azure Stack HCI.

azure stack hci
dell technologies
event
intel
itpunkt
microsoft
wydarzenie
20 marca 2023
Image
Aktualności
ITPunkt, Dell Technologies i Microsoft otwierają Centrum Kompetencyjne Azure Stack HCI

ITPunkt, dzięki współpracy z firmami Dell Technologies i Microsoft zbudowało Centrum Kompetencyjne Azure Stack HCI. Jego celem jest pokazanie klientom możliwości chmury hybrydowej Azure Stack HCI. Microsoft Azure jest liderem na światowym rynku przetwarzania danych w chmurze i zapewnia bogatą funkcjonalność platformy jako usługi (PaaS), zintegrowane produkty oprogramowania jako usługi (SaaS) oraz możliwości chmury hybrydowej. W Centrum Kompetencyjnym w Katowicach klienci będą mogli korzystać, weryfikować i testować to nowe rozwiązanie na rynku.

azure stack
azure stack hci
centrum kompetencyjne
event
itpunkt
katowice
microsoft
wydarzenie
16 grudnia 2022