Outsourcing IT
I wszystko działa!

W dniu 11.09.2018 odbyła się w Warszawie Konferencja Dell Technologies Forum

14 września 2018

W dniu 11.09.2018 odbyła się w Warszawie Konferencja Dell Technologies Forum. Stoisko IT Punkt Sp. z o.o., Partnera Premium Plus tego wydarzenia, odwiedziło kilkuset gości, ekspertów z branży IT.
Głównym prelegentem tego wyjątkowego wydarzenia był Michael Dell, Prezes i Dyrektor Generalny Dell Technologies.

Łukasz Szulik, Prezes IT Punkt Sp. z o.o. przyjął zaproszenie na wyjątkowe spotkanie z Michaelem Dell, które miało charakter śniadania biznesowego tuż przed oficjalnym otwarciem Dell Technologies Forum.

W sesji poświęconej IT Transformation, Łukasz Szulik oraz Paweł Podhajski, BBK S.A. zaprezentowali case study pt. "Federacja macierzowa DELL EMC SC Series jako podstawa środowiska bezpiecznej chmury prywatnej", nawiązując do wdrożenia w BBK S.A.

Wiceprezes IT Punkt, Tomasz Dymek udzielił wywiadu dla Pulsu Biznesu, w którym opowiedział jak wyróżniać się na tle konkurencji w wymagających czasach oraz jak zmieni się rynek IT w nadchodzących latach. Wywiad można zobaczyć na

https://www.pb.pl/przepis-na-sukces-w-branzy-it-polaczenie-tradycji-z-innowacjami-939748

Dla wszystkich uczestników DTF nasza firma zorganizowała konkursy. Nagrodą główną był laptop – zwycięzca wylosowany został spośród wszystkich, którzy wypełnili przygotowane przez nas ankiety. Wyłoniono również zwycięzcę drugiego konkursu – gry wirtualnej. Gracz z najlepszym wynikiem otrzymał komputer All-In-One.

konf4.jpg

konf2.jpg

konf3.jpg

konf1.jpg


Zobacz pozostałe aktualności