HCI
infrastruktura hiperkonwergentna
klaster hci
wdrożenie
02 sierpnia 2018
Time 1 minut czytania

Wdrożenie klastra HCI


Wdrożenie klastra HCI (Hyper-Converged Infrastructure) dla producenta systemów ERP. Cztery serwery, 1.6 miliona IOPS !

Realizacja wdrożenia klastra HCI

Dla jednego z naszych klientów inżynierowie firmy ITPunkt Sp. z o.o. zakończyli z powodzeniem kolejne wdrożenie klastra HCI – będącego hiper-konwergentnym połączeniem klastra wirtualizacji, przechowywania danych oraz sieci opartego o rozwiązanie Microsoft Storage Spaces Direct S2D.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie m.in. produkty Dell oraz rozwiązania Microsoft.

Przeczytaj również

Image
Aktualności
Chmura hybrydowa wypiera chmurę publiczną i prywatną. Za nami konferencja o możliwościach Azure Stack HCI na Stadionie Narodowym w Warszawie!

17 marca br. na Stadionie PGE Narodowym odbyło się wydarzenie organizowane przez ITPunkt, Intel, Dell Technologies i Microsoft. Cztery technologiczne giganty połączyły siły, by porozmawiać o możliwościach innowacyjnego rozwiązania Azure Stack HCI.

azure stack hci
dell technologies
event
intel
itpunkt
microsoft
wydarzenie
20 marca 2023
Image
Aktualności
Ekspert ITPunkt Jakub Kłoda prelegentem webinarium Azure Stack HCI i Azure Arc

Już 8 listopada (wtorek), o godz. 15:00, odbędzie się webinar na temat rozwiązań Azure Stack HCI oraz Azure Arc. Pełna nazwa wydarzenia to „Delivering mission-critical data capabilities in hybrid & multi-cloud with Azure Arc-enabled data services”.

azure arc
azure stack
azure stack hci
event
microsoft
webinarium
wydarzenie
04 listopada 2022
Image
Aktualności
ITPunkt, Dell Technologies i Microsoft otwierają Centrum Kompetencyjne Azure Stack HCI

ITPunkt, dzięki współpracy z firmami Dell Technologies i Microsoft zbudowało Centrum Kompetencyjne Azure Stack HCI. Jego celem jest pokazanie klientom możliwości chmury hybrydowej Azure Stack HCI. Microsoft Azure jest liderem na światowym rynku przetwarzania danych w chmurze i zapewnia bogatą funkcjonalność platformy jako usługi (PaaS), zintegrowane produkty oprogramowania jako usługi (SaaS) oraz możliwości chmury hybrydowej. W Centrum Kompetencyjnym w Katowicach klienci będą mogli korzystać, weryfikować i testować to nowe rozwiązanie na rynku.

azure stack
azure stack hci
centrum kompetencyjne
event
itpunkt
katowice
microsoft
wydarzenie
16 grudnia 2022