dell
dell technolgies formum 2019
dell technologies
event
women in technology
wydarzenie
03 listopada 2019
Time 2 minut czytania

Zapraszamy na wydarzenie Women in Technology!


Jak różnorodność w środowisku pracy wpływa na pracę organizacji? Czy gdy jedna płeć zyskuje, druga traci? A może wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze wyniki? Jak zarządzać zmianą – prywatnie i służbowo? Gdzie szukać inspiracji i wsparcia? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz podczas wyjątkowego spotkania Women in Technology organizowanego w ramach konferencji Dell Technologies Forum!

Poznaj gości specjalnych:

Anna Jurgaś, Vital Voices
Content Designer, Brand Manager, Storyteller
Przez 9 lat redaktor naczelna magazynu Glamour. Obecnie współpracuje z organizacją Vital Voices i jest ambasadorką programu „Jestem liderką”. Ekspertka i ogromna fanka Millenialsów. Od zawsze związana ze światem kobiet – głęboko wierzy i promuje ich umiejętności przywódcze.


Katerina Athanasopoulou
Regional Marketing Director CEE
Dell Technologies
Jako regionalna dyrektor ds. Marketingu  w Europie Środkowo-Wschodniej Katerina Athanasopoulou jest odpowiedzialna za regionalną strategię marketingową Dell Technologies. Jej zespół koncentruje się  zarówno na działaniach komercyjnych,  jak i konsumenckich, a jego celem jest  przedstawienie Dell Technologies jako kluczowego dostawcę rozwiązań IT  i umocnienie pozycji lidera na rynku.


Marta Szlachcic
Ekspert HR
Dyrektor HR z doświadczeniem w pracy  w największych spółkach w Polsce. Tworzyła  i wdrażała strategię zarządzania zasobami ludzkimi m.in. w PGNiG, Jastrzębskiej Spółce Węglowej, KGHM i PGE, a także Airbus Poland. Ekspertka w kwestiach związanych  ze zbiorowymi układami pracy, współpracą ze związkami zawodowymi czy wielkoskalowymi projektami restrukturyzacyjnymi. Obecnie  doradza zarządom Krosno Glass S.A., MOVI i Electromobility Poland. Miłośniczka prostoty, spotkań na stojąco i szydełkowania.

Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy zarejestrować się na Dell Technologies Forum, zaznaczając chęć uczestnictwa w sesjach Women in Technology.
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!
https://www.delltechnologies.com/…/forum2…/Warsaw/index.htm…#

Bądź z nami w czwartek, 10 października 2019!
Dell Technologies Forum, Global EXPO Centrum Targowo-Kongresowe 
Global Expo, ul. Modlińska 6D, Warszawa.

Przeczytaj również