CSR
pomagamy
wielka orkiestra świątecznej pomocy
wośp
01 lutego 2024
Time 2 minut czytania

Zebraliśmy aż 8620 zł dla WOŚP! Dzię-ku-je-my!


Dalej nie możemy w to uwierzyć! Uzbieraliśmy rekordową kwotę 8620 zł na zakup sprzętu medycznego w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

32. finał – na co w tym roku zbierała fundacja?

W tegorocznej akcji pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” tysiące wolontariuszy, firm i osób prywatnych zbierało środki na zakup nowoczesnego sprzętu potrzebnego na szpitalnych oddziałach pulmonologicznych. Wszystko po to, by walczyć z konsekwencjami choroby COVID-19 i pozwolić na komfortowe życie tym, którzy przebyli ją w ciężki sposób.

ITPunkt x WOŚP

Jak co roku postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę w formie założenia eSkarbonki i wspólnie z naszymi klientami, partnerami i sympatykami wpłacić trochę pieniędzy. Niemniej jednak cała akcja przeszła nasze oczekiwania. Zebraliśmy aż 8620 zł, czyli o ponad 1500 zł więcej niż w poprzednim roku! WOW! Bardzo się cieszymy, że możemy pomóc w tak szlachetnym celu. Dziękujemy każdej jednej osobie, która zdecydowała się zrobić przelew lub BLIK-a do ITPunktowej skarbonki 2024!

A jakie plany w tym temacie na 2025? Zastanawiamy się nad założeniem aukcji. Macie jakieś pomysły, co moglibyśmy na nich wystawić? Albo inaczej: co chcielibyście u nas licytować? 🙂