Benefity

Twoje korzyści z pracy w ITPunkt

Wynagrodzenie to podstawa podstaw, ale z tytułu pracy u nas otrzymujesz szereg benefitów o zróżnicowanym charakterze.

Wybór rodzaju umowy

Umowa o pracę od pierwszego dnia
to u nas oczywistość. Pragniemy, byś czuł się stabilnie i bezpiecznie. A może jesteś przedsiębiorcą i wolisz kontrakt B2B na dogodnych warunkach? Nie ma sprawy – od Ciebie zależy, na jakiej zasadzie będziemy razem pracować.

Icon
Nauka języka angielskiego

Wiemy, że znajomość języków obcych to klucz do sukcesu. Dlatego dofinansujemy lekcje angielskiego z native speakerem albo polskim nauczycielem (jak wolisz).
Możesz uczyć się nawet w godzinach pracy! So – are you in?

Icon
Prywatna opieka medyczna

Chyba nie musimy podkreślać, jak bardzo ważną częścią życia jest zdrowie?
W ITPunkt otrzymujesz spore dofinansowanie pakietu medycznego LuxMed – do wyboru masz kilka wariantów. To spora oszczędność, wielu specjalistów w jednym miejscu i brak kolejek.

Icon
Ubezpieczenie na życie

Proponujemy ubezpieczenie na życie
w różnych wariantach – również dla Twojej rodziny. Jeśli cokolwiek się stanie (odpukać!), to możesz liczyć na finansowe wsparcie dla siebie i Twoich bliskich.

Icon
Karta Multisport lub/i zajęcia fitness

Na zdrowie składają się nie tylko regularne badania i wizyty lekarskie, ale także aktywność fizyczna. W ITPunkt otrzymujesz kartę Multisport, dzięki której możesz korzystać z wielu różnych obiektów sportowych w całej Polsce. Proponujemy również cotygodniowe zajęcia fitness z trenerem personalnym
w zaprzyjaźnionej siłowni.

Icon
Premie finansowe

Potrafimy docenić dobrze wykonaną pracę, zaangażowanie i ponadprzeciętne pomysły na rozwój naszej firmy. Jeśli okoliczności będą sprzyjające, możesz liczyć na wyróżnienie w postaci premii finansowej!

Icon

Benefity pozamaterialne

Zapewne zgodzisz się, że atmosfera w pracy jest szczególnie ważna. Dbamy o nią poprzez szereg kluczowych dla nas wartości i postaw.

Cenimy partnerskie podejście

Wychodzimy z założenia, że dobre relacje owocują dobrze zrealizowanymi projektami. Bez względu na to, jakie stanowiska obejmujemy, odnosimy się do siebie po partnersku, z szacunkiem
i życzliwością. W końcu wszyscy gramy do jednej, ITPunktowej bramki!

Tworzymy bezpieczną przestrzeń

Jednym z naszych priorytetów było stworzenie bezpiecznego miejsca pracy ze stabilnym zatrudnieniem. I udało się! Wielu naszych stażystów dostaje potem ofertę stałej pracy, a specjaliści z kilku- lub nawet kilkunastoletnim stażem w ITPunkt to norma. Umowa o pracę, benefity i dojrzała, wyrozumiała komunikacja – na to możesz u nas liczyć.

Doceniamy i słyszymy Twój głos

ITPunkt to miejsce na realizację własnych pomysłów
z możliwością rozwoju. Masz jakieś sugestie, sposoby na innowacje lub ulepszenie czegoś? Zawsze możesz nam powiedzieć, co Ci w duszy gra! Ponadto inwestujemy w szkolenia naszych pracowników, by wydobyć z nich maksymalny potencjał.

Po prostu się lubimy

Zdecydowanie lepiej pracuje się z kimś, kogo się lubi – i to nie jest pusty frazes. Staramy się tworzyć środowisko ciekawych ludzi, którzy mają wspólne zajawki i hobby. Spotykamy się też poza biurem, zarówno na zorganizowanych integracjach, jak i na spontanicznych wyjściach na miasto. PS – cenimy poczucie humoru 😊

Oferty pracy

ITPunkt to miejsce otwarte na świetnych specjalistów chcących się rozwijać – bez względu na staż pracy czy zdobytą wiedzę. Może to właśnie Ciebie szukamy?
Image

Oferty pracy

ITPunkt to miejsce otwarte na świetnych specjalistów chcących się rozwijać – bez względu na staż pracy czy zdobytą wiedzę. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Jesteś zainteresowany światem IT?

Subskrybuj nasz newsletter