Jak rekrutujemy

Jak wygląda proces rekrutacji?

1
Wyślij swoje CV
Jesteś zdecydowany, by dołączyć do zespołu ITPunkt? To świetnie! Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny – podkreśl w nim swoje mocne strony, opisz,
co Cię wyróżnia i co może nas przekonać, że to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem. Na pewno nic nie stracisz, a gdy Twoje umiejętności wpiszą się
w nasze wymagania, zaprosimy Cię do kolejnego etapu.
2
Porozmawiajmy
Jeśli Twoje dokumenty aplikacyjne nas zaciekawią, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Podczas rozmowy opowiesz nam trochę więcej o sobie, swojej motywacji, dotychczasowej drodze zawodowej i swoim potencjale. My z kolei opowiemy Ci bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania. Jeśli po rozmowie uznamy, że jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko, umówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne.
3
Spotkajmy się
W rozmowie weźmie udział Specjalista ds. rekrutacji oraz Dyrektor/Kierownik/Lider działu, w którym chcesz pracować. Podczas spotkania zweryfikujemy Twoją wiedzę i doświadczenie niezbędne do pracy na danym stanowisku. To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury firmy. Chętnie opowiemy Ci też o naszych wartościach, którymi kierujemy się na co dzień.
4
Damy znać, jak Ci poszło
Po zakończeniu procesu rekrutacji zapada decyzja o wyborze, w naszej ocenie, najlepszego kandydata na dane stanowisko – mamy nadzieję, że będziesz to Ty! Wówczas złożymy Ci ofertę zatrudnienia – najpewniej podczas kolejnego spotkania.

Oferty pracy

ITPunkt to miejsce otwarte na świetnych specjalistów chcących się rozwijać – bez względu na staż pracy czy zdobytą wiedzę. Może to właśnie Ciebie szukamy?
Image

Oferty pracy

ITPunkt to miejsce otwarte na świetnych specjalistów chcących się rozwijać – bez względu na staż pracy czy zdobytą wiedzę. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Z pewnością zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe. Przygotuj zatem informacje o projektach/zadaniach, którymi chciałbyś się pochwalić.
Pamiętaj również, że rozmowa o pracę jest miejscem na Twoje pytania – pytaj więc nas śmiało o wszystko, co jest dla Ciebie istotne.

Tak, oczywiście. Niezależnie od decyzji, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Informujemy kandydatów na bieżąco na każdym etapie rekrutacji.

Oprócz wynagrodzenia oferujemy pakiet benefitów, które sam sobie dobierasz, np. kartę Multisport, pakiet medyczny czy naukę języka angielskiego.
Więcej szczegółów znajdziesz w zakładce Benefity.

Rekrutacją zajmuje się Twój bezpośredni przełożony – lider, kierownik lub dyrektor działu. Jeżeli aplikujesz na managerskie stanowisko, w rekrutacji weźmie udział przypisany danemu działowi prezes/wiceprezes ITPunkt.

Wybór formy zatrudnienia należy do Ciebie – proponujemy umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Jesteś zainteresowany światem IT?

Subskrybuj nasz newsletter