Outsourcing IT
I wszystko działa!

O firmie

ITPunkt - Zebranie w pracyDostawca nowoczesnych usług informatycznych

ITPunkt sp. z o.o. dostarcza najnowocześniejsze narzędzia informatyczne, bazując na rozwiązaniach światowej klasy producentów. Fundament naszej firmy stanowią ludzie, dysponujący ekspercką wiedzą i bogatym doświadczeniem w obsłudze dużych, wymagających Klientów. Od 2010 roku ITPunkt posiada status autoryzowanego partnera wdrożeniowego firmy Dell (DPS), co stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu świadczonych usług wdrożeniowych.

Misja

Naszą misją jest niesienie wsparcia informatycznego w oparciu o zdobywane latami doświadczenie i rozwijaną wiedzę. Priorytetową rolę podczas wdrożeń odgrywa bezpieczeństwo danych i informacji oraz bezawaryjne działanie sprzętu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując rozwiązania do jego potrzeb.

Partnerzy

Potwierdzeniem najwyższej jakości usług są międzynarodowe certyfikaty, wystawione przez renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania. Współpracujemy z takimi markami, jak: Dell, Microsoft, Oracle, Cisco czy VMware. Jesteśmy wiodącym, polskim integratorem rozwiązań marki Dell.

DELL EMC Partner Titanium

Jako pierwsi w Polsce osiągnęliśmy najwyższy dostępny poziom oferowanych usług – Titanium. Partnerstwo Dell EMC na poziomie Titanium oznacza m.in.:

  • dostęp do indywidualnych, atrakcyjnych rabatów
  • potwierdzenie posiadania specjalistycznych kompetencji z zakresu wdrażania i serwisowania rozwiązań Dell EMC
  • szereg dodatkowych korzyści, które z przyjemnością prezentujemy podczas spotkań z Klientem

ITPunkt - Praca w firmieOferujemy:

Dlaczego warto?

  • Fachowe doradztwo – dokładamy wszelkich starań, aby Klienci wiedzieli, że mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.
  • Bezpieczeństwo i spokój – dbamy o niezawodne działanie wdrażanych urządzeń teleinformatycznych, a na problemy reagujemy bezzwłocznie.
  • Perfekcyjne dopasowanie – nasze rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy i specyfiki działalności.
  • Obniżenie kosztów – dzięki usłudze outsourcingu, zyskujesz dedykowanego specjalistę z wyposażonym stanowiskiem pracy.

Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia nas w siedzibie firmy w Rudzie Śląskiej lub w wybranym oddziale (Warszawa, Kraków, Wrocław,Poznań).

Katalog ITPUNKT

Zapraszamy do zapoznania sie z aktualnym katalogiem ITPUNKT

katalog_pl.png

Referencje

Nasze kompetencje w przedmiotowym zakresie zarówno wdrożeń jak i serwisu doceniło wiele firm wymagających najwyższej jakości obsługi i profesjonalizmu.

Czytaj dalej

Praca

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w ITPunkt. Prowadzimy rekrutacje w różnych miastach (Ruda Śląska, Wrocław, Kraków, Warszawa). Poszukujemy pracowników stacjonarnych i zdalnych.

Czytaj dalej