Outsourcing IT
I wszystko działa!

System Engineer - Storage & Virtualization

Miejsce pracy

Warszawa oraz praca zdalna

Region

Mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie projektów i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań wysokiej dostępności dla kluczowych Klientów na terenie kraju.

Wymagania

  • znajomość w stopniu zaawansowanym przynajmniej jednej rodziny systemów operacyjnych:
    • Microsoft Windows Server 2008/2012
    • Linux RHEL 5/6
  • znajomość podstawowych usług systemowych i katalogowych (LDAP/AD, DNS, DHCP, RADIUS, VPN)
  • doświadczenie we wdrażaniu i administracji przynajmniej jednej z platform wirtualizacji:
    • Microsoft Hyper-V/SCVMM
    • VMware vSphere
  • znajomość w stopniu zaawansowanym sieci SAN, szczególnie iSCSI oraz FC
  • znajomość technologii macierzy dyskowych
  • wiedza na temat sieci Ethernet oraz protokołu TCP/IP
  • co najmniej komunikatywna znajomość jeżyka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość rozwiązań serwerowych DELL
  • znajomość macierzy DELL PV/EqualLogic/Compellent oraz EMC
  • znajomość iSCSI DCB oraz FCoE
  • znajomość Cisco IOS/DELL FTOS
  • znajomość VMware View i vCloud Director
  • znajomość Microsoft SCOM i SCCM

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się spółce
  • Częściowo możliwa praca zdalna
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dostęp do najnowszych technologii klasy enterprise
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ITPunkt Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-700, ul. Szyb Walenty 26A."

Wyślij swoje CV