branża it
dell
dell technologies
dell technologies forum 2022
dtf
dtf 2022
itpunkt
wydarzenie
02 grudnia 2022
Time 3 minut czytania

ITPunkt Gold sponsorem największego wydarzenia IT – Dell Technologies Forum


30 listopada 2022 roku odbyła się konferencja Dell Technologies Forum, której sponsorem Gold był ITPunkt. Było to wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie – po raz pierwszy od trzech lat w formule „na żywo”. W spotkaniu wzięło udział 1 800 uczestników, którzy mieli możliwość wysłuchania 54 sesji merytorycznych, w tym dwóch prowadzonych przez CEO ITPunkt, Łukasza Szulika. Podczas eventu można było poznać najświeższe nowinki techniczne w obszarach związanych z rozwiązaniami chmurowymi, nowoczesnymi data center, edge solutions oraz cyberbezpieczeństwem. Prezentacje dotyczyły również sztucznej inteligencji, infrastruktury IT, pracy hybrydowej oraz finansowania architektury IT.

Łukasz Szulik prelegentem Dell Technologies Forum:

  • Jak za 1000$ unieruchomić firmę? Cybersecurity & Phishing” – nasz CEO poprowadził sesję dotyczącą cyberbezpieczeństwa, pokazał, na co należy zwrócić uwagę i gdzie mogą wystąpić słabe punkty w zachowaniu bezpieczeństwa danych firmy.
  • „Środowisko hybrydowe i multicloud na bazie serwerów AX oraz Azure Stack HCI”- Łukasz Szulik wraz z Marcinem Reichmanem z Dell Technologies wyjaśnili, w jaki sposób wykorzystać rozwiązanie Azure Stack HCI zbudowane w oparciu o dedykowane tej technologii serwery DELL AX. Klaster hiperkonwergentny Azure stack HCI umożliwia nie tylko stworzenie wysoko zwirtualizowanego środowiska, ale również stworzenia hybrydowego rozwiązania wykorzystującego własne serwery oraz serwisy i usługi dostępne w chmurze Microsoft Azure.

Stoisko ITPunkt na Dell Technologies Forum:

  • Możliwość zapoznania się z prezentacją przedstawiającą firmę ITPunkt, naszą ofertą oraz naszymi kompetencjami, certyfikatami i nagrodami.
  • Premiera filmu o centrum kompetencyjnym Azure Stack HCI, zbudowanym przez ITPunkt we współpracy z firmami Dell Technologies i Microsoft.
  • Możliwość porozmawiania z ekspertami ITPunkt.
  • Zapoznanie się z ulotkami BaaS przedstawiającymi usługę ITPunkt DataVault w wersji Basic i Advanced. Dotyczy ona m.in: bezpieczeństwa biznesowych danych, monitorowania kopii zapasowych, zabezpieczenia przed cyberatakami typu Ransomware oraz błędami ludzkimi.

Wywiad z Wiceprezesem Zarządu ITPunkt na Dell Technologies Forum:

„Jesteśmy dzisiaj na Dell Technologies Forum jako jedni ze złotych sponsorów wydarzenia. Po dwóch latach pandemicznej przerwy mamy przyjemność spotkać się z Wami – Klientami, przedstawić bieżące technologie. Mieliśmy okazję uczestniczyć w sesji, którą prowadził jeden z naszych inżynierów z naszej firmy.” – mówił w wywiadzie na Dell Technologies Forum Wiceprezes  ITPunkt, Tomasz Mrowiec.

{youtube}https://youtu.be/fu8KGbYsH2g{/youtube}

Agata Janowska – Account Manager z ITPunkt uhonorowana statuetką CSG Heroes Club:

Agata Janowska, Account Manager z firmy ITPunkt, należąca do klubu Dell Client Solution Group została uhonorowana statuetką CSG Heroes Club Dell Technologies w kategorii Winning Together.