chmura
cloud
dell
partner
partner of the year 2023
26 czerwca 2023
Time 2 minut czytania

Zdobyliśmy nagrodę Partner Of The Year Award 2023!


Takie nagrody moglibyśmy przyjmować codziennie! Z wielką radością ogłaszamy, że otrzymaliśmy nagrodę Dell Technologies Partner Of The Year Award 2023 w kategorii Excellence in Cloud (EMEA)!

Co to oznacza w praktyce? Osiągnęliśmy wybitne wyniki sprzedaży rozwiązań chmurowych wśród naszych wspólnych klientów. Tym samym wyróżniliśmy się w tej dziedzinie na tle pozostałych partnerów Dell Technologies, co jeszcze bardziej napędza nas do dalszej pracy w działach handlowych (i poza nimi również!).

Przypomnijmy: współpracujemy z firmą Dell Technologies już od samego początku powstania ITPunkt, czyli od 14 lat. Jako pierwsi w Polsce osiągnęliśmy najwyższy dostępny poziom oferowanych usług – Titanium. Partnerstwo Dell EMC na poziomie Titanium oznacza m.in.: dostęp do indywidualnych, atrakcyjnych rabatów oraz potwierdzenie posiadania specjalistycznych kompetencji z zakresu wdrażania i serwisowania rozwiązań Dell EMC.

Nagrody Dell Technologies Partner of The Year Awards przyznawane są corocznie. Pełną listę nagrodzonych Partnerów w 2023 roku w różnych kategoriach znajdziecie tutaj: KILK.

Dziękujemy Dell Technologies za wyróżnienie i zaufanie, jakim obdarzacie nas od samego początku naszego Partnerstwa. Razem nie cofniemy się przed niczym!