Person ITPunkt
cyberbezpieczeństwo
01 grudnia 2020
Time 2 minut czytania

Bezpieczeństwo systemów IT w Twojej firmie

Person ITPunkt

W dzisiejszych czasach większość firm, niezależnie od branży oraz wielkości, wykorzystuje systemy informatyczne, które są zaangażowane w rozmaite procesy biznesowe. Bazy danych klientów, informacje na temat umów i faktur, systemy ERP umożliwiające planowanie zasobów przedsiębiorstwa, czy bazy systemu księgowego – zazwyczaj nawet nie zastanawiamy się co by się stało w razie ich utraty. Warto jednak pamiętać, że nowoczesna technologia, pomimo tego, że niesie ze sobą wiele dobrodziejstw, może również wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Ich przykładem mogą być ataki hakerskie, czy wycieki danych, które najczęściej kończą się licznymi problemami oraz stratami finansowymi. Dlatego właśnie bezpieczeństwo IT powinno odgrywać istotną istotną rolę w Twojej firmie. 

Zadbaj o bezpieczeństwo systemów IT w swojej firmie

Zastanawiasz się jak zapewnić wysoki poziom cyberbezpieczeństwa w swojej firmie oraz jak zawczasu zapobiec zagrożeniu? Mając do dyspozycji zaawansowane oprogramowanie Cypherdog oraz wsparcie naszych doświadczonych ekspertów nie musisz się już więcej martwić!

Czym jest Cypherdog?

Cypherdog to narzędzie zapewniające najwyższe bezpieczeństwo podczas wymiany plików, korzystania z szyfrowanego cloud storage oraz szyfrowania lokalnych zasobów. Jest to rozwiązanie, które zostało zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów z branży cyberbezpieczeństwa, co potwierdza jego skuteczność. Cypherdog zapewni Twojej firmie najwyższy poziom bezpieczeństwa IT. Dzięki niemu będziesz mógł bezpiecznie wysyłać swoim klientom oraz kontrahentom poufne pliki i dokumenty, a także zadbasz o poufność w obszarze komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej obejmującej biura rachunkowe, czy kancelarie prawne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy

Szukasz bezpiecznych rozwiązań dla swojej firmy?
Skontaktuj się z nami.

Kontakt
image