FAQ

To zależy od obowiązującego pakietu, natomiast staramy się reagować na incydenty krytyczne najszybciej, jak to możliwe.

W tym celu korzystamy z systemu Oxari. To profesjonalne oprogramowanie służące do zarządzania usługami IT, dzięki któremu wszelkie zlecenia mamy pod kontrolą.

Tak, to możliwe dzięki usłudze Aurora Infrastructure. Wówczas obserwujemy infrastrukturę IT w systemie 24/7/365. Więcej na jej temat dowiesz się w zakładce Rozwiązania i usługi -> Zarządzanie i outsourcing IT -> Aurora Infrastructure.

Do tego celu rekomendujemy usługę Aurora BaaS, która jest czymś więcej niż tradycyjny backup. Więcej na jej temat dowiesz się w zakładce Rozwiązania i usługi -> Cyberbezpieczeństwo -> Aurora BaaS.

Nie ma takiej potrzeby. W ramach usługi Aurora IaaS oferujemy rozmaite rozwiązania IT na zasadzie wynajmu. Więcej na jej temat dowiesz się w zakładce Rozwiązania i usługi -> Zarządzanie i outsourcing IT -> Aurora IaaS.

Polecamy rozwiązanie Aurora Print. Pozwala na ograniczenie kosztów związanych z zakupem urządzeń drukujących na rzecz wygodnej dzierżawy potrzebnych sprzętów. Więcej na jej temat dowiesz się w zakładce Rozwiązania i usługi -> Zarządzanie i outsourcing IT -> Aurora Print.

Skorzystaj z naszego pakietu usług konsultacyjnych. Nasi eksperci z zakresu inżynierii, wdrożenia i serwisowania przyjrzą się problemowi i zaproponują najlepsze możliwe dla Ciebie rozwiązanie, zgodnie z wymaganiami Twojej infrastruktury IT.

Nie, współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu i oprogramowania na świecie. Wśród nich można wymienić również Lenovo, Microsoft, VMware, IBM czy Commvault. Więcej na temat naszych Partnerów dowiesz się w zakładce O nas -> Nasi partnerzy.

Tak oczywiście. Nasz dział handlowy we współpracy z inżynierami z działu Pre-sales regularnie pomaga przy tego typu projektach. Kosztuje to okrągłe 0 złotych 😊

Jak najbardziej zajmujemy się też rozwiązaniami chmurowymi, wynajmami i dzierżawami na zasadzie abonamentu. Przykładem takiej usługi jest Aurora IaaS czy Aurora BaaS. Więcej na ich temat dowiesz się z zakładki Rozwiązania i usługi.

Jak możemy Ci pomóc?

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wypełnij poniższy formularz.
Odpowiemy w ciągu 48 godzin.

Newsletter: