Outsourcing IT
I wszystko działa!

Account Manager - Wrocław

Miejsce pracy

Wrocław

Region

Dolnośląskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji      biznesowych
  • współpraca z zespołem inżynierów oraz zewnętrznymi partnerami
  • dopasowywanie proponowanych rozwiązań IT do potrzeb klienta
  • koordynowanie procesów sprzedaży
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • obsługa przed- i posprzedażowa Klientów

Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy - laptop i telefon służbowy oraz pełne wsparcie w realizowanych działaniach.

Wymagania

  • znajomość technik i strategii sprzedaży oraz negocjacji
  • samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej
  • zaangażowanie w wykonywane działania
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymania relacji
  • chęć ciągłego podnoszenia własnych umiejętności
  • zainteresowanie branżą IT i nowościami technologicznymi

Oferujemy

  • praca na pełen etat
  • po okresie próbnym, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • możliwość udziału w branżowych szkoleniach i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ITPunkt Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-700, ul. Szyb Walenty 26A."

Wyślij swoje CV