balaton
itpunkt active team
mat 2023
middle age trip 2023
po godzinach
pomagamy
rower
sport
08 maja 2023
Time 2 minut czytania

Za nami Middle Age Trip 2023. Czas na małe podsumowanie!


Middle Age Trip 2023. II Charytatywny Rajd Rowerowy dobiegł końca. Nasza drużyna #ITPunktActiveTeam spędziła 6 dni „na kole”, zmierzając w stronę węgierskiego Balatonu. Czy im się udało? Sprawdź poniżej!

6 dni. 777 km trasy przez 4 kraje. 4900 m wspinaczki wśród deszczu i wiatru. 4 zepsute dętki i jedna opona. Tak w liczbach prezentuje się tegoroczna edycja Middle Age Trip, której celem było objechanie jeziora Balaton na Węgrzech. #ITPunktAvtiveTeam w składzie: Łukasz Szulik, Dariusz Szulik, Jacek Tomczak, Tomasz Młyńczak, Jakub Trojanowski, Mateusz Klimczok i Rafał Kurda odnieśli spektakularny sukces, pokonując czynniki zewnętrzne i swoje słabości, a przy tym – pobijając życiowe rekordy. To się nazywa sportowy duch!

Pamiętajmy o tym, że Middle Age Trip powstał po to, by pomagać – a że dobro nie powinno mieć (przynajmniej zbyt dużego) limitu czasowego, przedłużamy zbiórkę! Link do niej znajdziecie tutaj. Dodatkowo centrum fitness Forma Mikołów uzbierało 160 zł w swojej skarbonce.

Ponadto chcieliśmy serdecznie podziękować (nie)oficjalnym Partnerom, bez których organizacja rajdu nie poszłaby tak sprawnie: wspomnianemu wcześniej centrum fitness Forma Mikołów za zbiórkę i trenerstwo Mirka Bauera, firmie Warsztat Koszulkowy za ekspresowe przygotowanie koszulek i serwisowi Bike Atelier za ogarnięcie rowerów już na starcie 🙂

Bardzo dziękujemy każdemu za pomoc i zaangażowanie w leczenie Ignacego i Romualda! 

Zapraszamy do zapoznania się z relacją foto i video w naszych mediach społecznościowych: na Instagramie, Facebooku i Linkedinie oraz oczywiście zachęcamy do dalszych wpłat na zrzutkę!