Nasz zespół

ITPunkt to jedna drużyna, a naszą bramką jest zadowolenie klienta.
Udaje nam się ją zdobyć dzięki łączonej technice: wciąż poszerzającej się wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży IT.
Poznaj naszą kadrę zarządzającą i menadżerską, dzięki której
zdobywamy wiele goli! Quote Quote

W ITPunkt od początku – jest jednym z naszych założycieli!
Łukasz pełni funkcję CEO, ale najbardziej skupia się na zarządzaniu pionem technicznym ITPunkt - w tym działami PoC, projektowania i wdrożeń. Posiada duże doświadczenie w realizacji projektów o zasięgu globalnym.
Łukasz jest nie tylko informatycznym, ale również sportowym freakiem.
Łukasz Szulik Prezes ITPunkt
W ITPunkt od początku – jest jednym z naszych założycieli!
Tomek jest odpowiedzialny za dział handlowy, marketingowy i finansowo-księgowy. Nasz człowiek renesansu! Jeżeli ktoś szuka osoby odpowiedzialnej za coś w firmie i nie potrafi jej znaleźć albo chce załatwić coś „niemożliwego”, to ostatecznie trafia do Tomka!
Tomasz Dymek Wiceprezes ITPunkt
W ITPunkt od początku – jest jednym z naszych założycieli!
Jacek odpowiada za Dział Utrzymania Infrastruktury IT potocznie zwany Serwisem. Współpracuje z klientami w zakresie monitoringu środowiska, zarządzania systemów oraz wsparcia użytkowników. Dodatkowo odpowiada za część spraw administracyjnych oraz za certyfikację ISO 27001.
Jacek Węgrzyk Wiceprezes ITPunkt
W ITPunkt od początku – jest jednym z naszych założycieli!
Jacek ma dość obszerne stanowisko: oprócz „szefowania” zajmuje się wdrożeniami oraz wspiera swoją wiedzą nasz Dział Utrzymania Infrastruktury IT. Wszechstronny z niego inżynier! Mało? Jacek bierze udział również w działaniach pre-sales (w zakresie systemów backupowych) i marketingowych (związanych z social mediami).
Jacek Tomczak Wiceprezes ITPunkt
W ITPunkt od początku – jest jednym z naszych założycieli!
Tomek to doświadczony inżynier wdrożeniowy. Jednak po latach realizacji przeróżnych projektów postanowił podjąć się utworzenia teamu PreSales w firmie. Teraz, razem z innymi specjalistami, pomaga dobrać klientom rozwiązania skrojone na ich potrzeby. Można powiedzieć, że czyta klientom w myślach!
Tomasz Mrowiec Wiceprezes ITPunkt
Marcin pracuje w ITPunkt od 2012 roku, a od 2014 kieruje Oddziałem w Warszawie.
Zajmuje się formowaniem struktur sprzedażowych, działów technicznych, a także współtworzy strategię rozwoju firmy. Oprócz duszy stratega Marcin ma też zacięcia szkoleniowe – uczy swoich pracowników, jak budować pozycję osobistą, rozwijać karierę i osiągać cele.
Marcin Rudziński Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Warszawa
Piotr pracuje w ITPunkt od 2012 roku i od samego początku kieruje Oddziałem w Krakowie.
Jest znany ze swojej pamięci organizacyjnej, z której korzysta jego kilkunastoosobowy team. Nic mu nie umknie! To wielki pasjonat swojej branży, dlatego na bieżąco śledzi sytuację rynkową i orientuje się w trendach. Z czego jest najbardziej dumny w swojej pracy? Ze swojego zespołu!
Piotr Gigoń Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Kraków
Daniel pracuje w ITPunkt od 2018 roku i od samego początku kieruje Oddziałem w Poznaniu. Jako manager wspiera handlowców w pracy koncepcyjnej prowadzonych przez nich projektów.
Stawia fokus na kwestie techniczne oferowanych rozwiązań. Prawdziwy miłośnik swojej pracy – mówi, że nie wyobraża sobie zajmować się czym innym!
Daniel Walterowicz Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Poznań
W ITPunkt pracuje od ponad 10 lat, gdzie zdobywał swoje doświadczenie w branży IT.
W pracy spaja świat handlowy z technicznym, aby końcowa koncepcja była zrozumiała zarówno dla przedsiębiorcy, jak i kierownika działu IT. To pozwala mu na sprawne odpowiadanie na potrzeby swoich klientów. Nawiązywanie długofalowych relacji to jego priorytet.
Mateusz Klimczok Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Katowice i Wrocław

Porozmawiajmy

Szukasz bezpiecznych rozwiązań dla swojej firmy?
Skontaktuj się z nami.

Kontakt
image